Učitelé

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Sdílejte mezi přáteli:

Jazykové pobyty pro učitele

Jazykový pobyt ve Velké Británii pro učitele anglického jazyka je určen jak stávajícím učitelům, kteří chtějí zlepšit své učitelské schopnosti a metody, tak i těm, kteří se rozhodli pro výuku anglického jazyka jako začínající lektoři. Výuka probíhá na prověřených jazykových školách ve Velké Británii.

Místa

Společně s našimi partnery můžeme návštěvníkům našich internetových stránek nabídnout učitelské jazykové kurzy ve městech:

Bezpochyby největší výhodou zahraničních kurzů pro učitele ve Velké Británii je především původ jazyka – Velká Británie je kolébkou anglického jazyka.

Jazykové kurzy pro učitele a ubytování

V nabídce máme jazykové kurzy pro učitele CELTA, DELTA a TEFL vyučované zkušenými lektory v oboru, kteří pomohou stávajícím učitelům anglického jazyka se seznámením nových učebních praktik a postupů pro doplnění již získaných vědomostí a zkušeností, s možností zaměření na požadované učitelské techniky pro maximalizaci nabytí nových znalostí. Začínající učitelé, nebo ti co se právě rozhodli vyučovat anglický jazyk se seznámí se základními principy výuky anglické slovní zásoby, gramatiky, fonologie, mluvení, poslechu, psaní a čtení. Součástí kurzu pro učitele je také výuka korekce chyb studentů cizího jazyka, správa výuky a třídy studentů a mnoho dalšího.

Intensive CELTA
Intenzivní jazykový kurz CELTA  (4 týdny/120 hodin)
Part-time CELTA
Dlouhodobý jazykový kurz CELTA (od 11 týdnů do 5 měsíců/120 hodin)
CLIL Teaching
Metody integrované výuky předmětu a cizího jazyka
Methodology and Technology
Ideální pro získání poznatků a znalostí výuky anglického jazyka
DELTA
Cambridge Diplom pro pokročilé lektory anglického jazyka (7-9 měsíců/120-200+ hodin)
TEFL
Pro stávající a začínající učitele anglického jazyka – rozšíření portfolia výuky, základní výukové metody atd. (30 hodin týdně)

Pro studenty z řad profesionálů různých oborů, kteří potřebují anglický jazyk při výkonu svého povolání naleznete v naší nabídce jazykové kurzy pro firmy určené pro manažery a ředitele podniků, pracovníky cestovních agentur, právníky, lékaře, pracovníky bezpečnostních služeb, pracovníky leteckého průmyslu, pracovníky finančních intstitutů a podobně.

Kromě jazykové výuky je zajištění ubytování v hostitelské rodině samozřejmostí, společně s doprovodným programem jazykových škol.

 

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí pro dospělé a dorost. Velká Británie, Anglie, Irsko, Skotsko. Ubytování hostitelská rodina. FCE, CAE, IELTS a další.

 

Proč studium cizího jazyka s námi
Top destinace Velké Británie
Akreditované vzdělávací instituce
Zkušení lektoři
Individuální přístup
Mohlo by vás také zajímat
error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.