Jazykový pobyt Anglie

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Jazykový pobyt Anglie

Sdílejte mezi přáteli:

Proč na jazykový pobyt do Anglie

Anglie je kolébkou anglického jazyka, takže kde jinde se naučit anglicky, když ne právě tam? Výhodou Anglie je cena dopravy a letenky se dají sehnat v některých případech i kolem tisíce korun za jednosměrnou letenku. Jazykové školy v Anglii mají dlouhoudobou historii a nachází se v pěkných lokalitách hned u moře a přírody nebo v kosmopolitních městech. Mezi další výhody učení se anglicky v Anglii je seznámení se s místní kulturou a jazykem na prvním místě, který doslova nasáváte na každém kroku a to ať při jízdě autobusem, při nakupování nebo konverzací s ostatními mezinárodními studenty z celého světa.

Kam do Anglie na jazykový pobyt

Výčet lokalit pro jazykový kurz v Anglii je opravdu široký. Mezi oblíbené lokality studentů z celého světa patří jihoanglický Bournemouth nebo Brighton. V obou případech jde o krásná přímořská města plná kulturních akcí, památek a zajímavých míst k navštívení. Milovníci kosmopolitních měst a nočního života spíše upřednostní jedno z velkých měst jakými jsou například Bristol, Manchester, Southampton nebo hlavní město Londýn.

Jaký kurz angličtiny vybrat

Jazykový kurz všeobecných znalostí angličtiny, takzvaný General English kurz, je určen všem zájemcům jazykového kurzu v Anglii, kteří chtějí zlepšit své znalosti v oblastech poslechu, gramatiky, konverzace a čtení. General English je určen všem věkovým kategoriím a studentům všech úrovní. Jazykové školy vás rozřadí dle vaší úrovně do jazykové třídy se studenty stejné úrovně tak, aby se dosáhlo optimálních výsledků. Nezřídka jsou tyto kurzy ukončeny certifikátem jazykové školy o absolvování.

Výběru kurzu podle vaší jazykové úrovně se obávat nemusíte. Jazykové školy v Anglii jsou na tuto situaci připraveni přípravnými testy na začátku kurzu. Pokud budete mít úroveň jazyka vyšší, než v jaké skupině jste, můžete jednoduše zažádat o přeložení do pokročilejší skupiny.

Přípravný kurz ukončený jazykovým certifikátem Cambridge FCE a CAE je vhodný pro studenty, kteří chtějí doplnit své CV o kvalifikaci angličtiny mezinárodně uznávaných zkoušek. Jazykový kurz IELTS je formou mezinárodní kvalifikace potřebnou pro studium v anglických školách a univerzitách.

Specializovaný jazykový kurz pro profesionály, různé věkové skupiny a kurzy doplněné o hobby z oblasti sportu a podobně sice nepatří mezi upřednostňované mezi studenty, ale v nabídce jazykových zahraničních škol je nalezneme také.

Jazyková agentura

Specialistou na jazykové pobyty v Anglii je jazyková agentura Balloon Agency nabízející jazykové kurzy akreditovaných jazykových škol v různých intenzitách kurzů General English a jiných.

Nechte si nezávazně a zdarma spočítat u Balloon Agency cenovou nabídku jazykového pobytu:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.