Jazyková agentura Balloon Agency

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Jazyková agentura Balloon Agency

Sdílejte mezi přáteli:

Jazykové pobyty od Balloon Agency do Velké Británie

Jazyková agentura Balloon Agency přináší zájemcům o jazykový pobyt ve Velké Británii široký výběr intenzit jazykových kurzů a lokalit, které dokážou zaujmout nejen jednotlivce se zájmem o jazykový kurz angličtiny, ale také skupiny a firmy se zájmem o vzdělávání jejich zaměstnanců. Svým přímým působením na území Velké Británie si získali široké portfolio jazykových kurzů angličtiny a služeb.

Jazykové kurzy

Nabídka jazykových kurzů patří díky specializaci jazykové agentury k těm nejširším na trhu. Kromě jazykových pobytů pro jednotlivce a dvojice nebo skupiny v nejžádanějších lokalitách, naleznete v nabídce Balloonu také specializované kurzy pro učitele a profesionály z různých oborů, jako například bankovnictví, turistika, vojenství, letectví a jiné. Samozřejmostí jsou přípravné kurzy na mezinárodně uznávané certifikáty anglického jazyka FCE, CAE, IELTS,TOEFL, CELTA, DELTA …

Dáváte-li spíše přednost vzdělávání společně se zábavou, kurzy s aktivitami jsou řešením pro vás. Spojení kurzu angličtiny v nativním, anglicky hovořícím prostředím s vaším hobby, jakým může být například vaření nebo adrenalinovější windsurfing je v rovněž nabídce Balloon Agency. 

Ubytování

K vašemu jazykovému kurzu ve Velké Británii neodmyslitelně patří i zajištění ubytování. V Balloonu je možné si vybrat hned z několika možností ubytování podle možností, rozpočtu a potřeb klientů. Klasické hostitelské rodiny s polopenzí nebo penzí plnou, studentské domy, rezidence škol nebo privátní ubytování v soukromí, hotelích a penzionech. 

Ostatní služby

Bežnou nabídkou to u Balloon Agency nekončí. V jazykové agentuře neustále pracují na zlepšování a zkvalitňování služeb pokrývající nejen pouhé jazykové kurzy, ale také zážitky spojené s vaší návštěvou Velké Británie. V pravidelných akčních nabídkách se objevují jazykové pobyty se vstupenkami do lokálních atrakcí, vstupenky do kina na nejnovější filmové trháky nebo například gastronomický zážitek v Indické restauraci plné chutí východu, které s doprovodným mimoškolním programem a exkurzemi jazykových škol dělají návštěvu Velké Británie opravdu nezapomenutelnou.

Zpracování nabídky jazykových pobytu u Balloon Agency je nezávazné a zcela zdarma.

 

Navazující odkazy

  1. […] na jazykové pobyty v Anglii je jazyková agentura Balloon Agency nabízející jazykové kurzy akreditovaných jazykových škol v různých intenzitách kurzů […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.