Akreditace od British Council

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Akreditace od British Council

Sdílejte mezi přáteli:

British Council, v překladu Britská rada, je mezinárodní organizací pro kulturní vztahy a vzdělávání.

Historie

Britská rada byla založená v roce 1934. Je veřejným subjektem a financována britskou charitou Royal Charter. Základní myšlenkou bylo od počátku vytváření přátelských vztahů v zahraničních zemí. V současné době spolupracuje a má pobočky ve více než 100 zemí světa, ve více než 190 pobočkách, s více než 7000 zaměstnanci.

Co vám zaručuje akreditace

Akreditace Britské Rady – British Council Accreditation – zaručuje studentům anglického jazyka vysokou úroveň vzdělávání institutu nebo jazykové školy, kterou jste si vybrali pro vaše studium v zahraničí. Zajištuje tak kvalitu poskytovatelů jazykových kurzů anglického jazyka podle EFL (English Foreign Language – Anglický jazyk jako cizí jazyk). Kvalitu zajišťuje inspekce Britskou Radou nejen každé 4 roky, ale také namátkové inspekce.

Program Akreditace Britské Rady davá tak studentům jistotu dohodnutých standartů a kvalit ve správě poskytovatele jazykových kurzů ESL.

Jazykový pobyt v zahraničí v jazykové škole, který je akreditovaný Britskou radou vám tedy zaručí standard výuky anglického jazyka.

Odkazy

British Council

British Council Česko

Balloon Agency – Poskytovatel Akreditovaných kurzů a jazykových pobytů ve Velké Británii

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.