Intenzita

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Sdílejte mezi přáteli:

Seznam Pobytů CZ® | Jazykové kurzy pro dospělé a dorost™

 

Úrovně intenzity vzdělávání

Zlepšete svou úroveň cizího jazyka a maximalizujte tak svou schopnost používat cizí jazyk s nejoblíbenějšími jazykovými kurzy běžné angličtiny, vyučovanými v různých intenzitách i se zaměřením na různorodé obory s širokým záběrem odbornosti.

 

Běžná intenzitaStředně intenzivní úroveňIntenzivní úroveňVelmi intenzivní úroveň
  Běžná intenzita (20 lekcí týdně / 15 hodin) vám poskytne praktické znalosti anglického jazyka a zvýší vám tak plynulost vašeho vyjadřování.
  Středně intenzivní úroveň (24 lekcí týdně / 18 hodin) je k dispozici pouze studentům studujícím ve Velké Británii. Kurzy o takovéto intenzitě běžně nabízejí Obecnou angličtinu plus 4 lekce týdně volitelných předmětů.
  Intenzivní úroveň (30 lekcí týdně / 22,5 hodiny) zahrnuje výše uvedené úrovně Obecné angličtiny, a také vám umožní přizpůsobit svůj kurz dalšími 10 lekcemi týdně přes široký výběr volitelných předmětů (dle aktuálních nabídek).
  Velmi intenzivní úroveň (40 lekcí týdně / 30 hodiny), díky které se ponoříte do studia Anglického jazyka naplno.

 

Tip
Přiberte si každý týden další čtyři až 10 hodin zvláštního zaměření, abyste dosáhli dalšího pokroku a přizpůsobili studium vašim specifickým oblastem zájmu.
Doplňující informace

Poznámka: Všechny jmenované úrovně intenzity výuky jsou pouze orientační. Tyto údaje se mohou v každé jiné vzdělávací instituci různorodě lišit.

Jazykové kurzy
Počet lekcíZkouškyUbytování
General English – Standartní (15-20 lekcí týdně), Intenzivní (20-28 lekcí týdně), Velmi intenzivní (40 lekcí týdně). Zkouškové – 20-30 lekcí týdně (Dle zvolené intenzity a dostupnosti).
FCE, CAE, CPE IELTS, BEC, TOLES, TEAP, CELTA, CertTESOL, DipTESOL, TOEFL (Dle dostupnosti).
V hostitelské rodině s polopenzí nebo plnou penzí a v rezidencích jazykových škol (Dle nabídky a dostupnosti).

 

Balloon Agency

Cestovně vzdělávací jazyková agentura Balloon Agency patří ke špičce v oboru jazykového vzdělávání ve Velké Británii. Svoji širokou nabídkou jazykových kurzů anglického jazyka uspokojí i toho nejnáročnějšího studenta. Je českou agenturou se sídlem Velké Británii, díky čemuž jsou její služby vždy o krok napřed před konkurencí.

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.