FASCINUJÍCÍ MÍSTA NAHÁNĚJÍCÍ HUSÍ KŮŽI

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

FASCINUJÍCÍ MÍSTA NAHÁNĚJÍCÍ HUSÍ KŮŽI

Sdílejte mezi přáteli:

Jako součást putovního seriálu Cestovní Senzace jsme požádali více než 1 000 světových cestovatelů o první lokalitu na světě, která jim během jejich cest dala naběhnout husinu – ať už z úchvatných scenérií, chladného horského vzduchu, strašidelného setkání nebo tajuplných prostorů k prozkoumání – a výsledky se dostavily. Zjistili jsme, že pokud jde o napínavá místa v Americe, jen sama nebesa jsou vám stropem (a… v některých případech dokonce doslova).

Připravte se na strašidelné hřbitovy, kosti promrzající duchařské túry, žaludek převracející horská dráha a šíleně úchvatné dech beroucí výhledy, které vám způsobí husí kůži.

Pro rychlý průvodce jsme přidělila každou kategorii umístění na základě následujících typů vzrušení:

Část první

 

1. Juneau, Alaska –

Jak nádherná, tak dobrodružná, Juneau a jeho okolí vás ohromí. Slávný ledovec Mendenhall vás přiměje třást se chladem i potěšením a dokonce můžete projít ledovou jeskyní s profesionálním průvodcem. Jeho mimořádná záře je výjimečná. Alaska Shore exkurze nabízejí život měnící dobrodružství – od helikoptéry a dogsledových výletů až po výlety pronásledování velryb. Pozoruhodnosti této oblasti jsou tak úctyhodné, že se budete ustavičně štípat, abyste se ujistili, že je to všechno skutečné.

 

 

2. Salem, Massachusetts –

Minulost Salemu pronásleduje naše knihy dějepisu a jeho neslavné pokusy s čarodějnicemi zůstávají jeho současným kulturním odkazem. Také to může být jedno z nejvíce duchy a temnými energiemi pronásledovaných míst v USA. Toto město je dnes nejen domem mnoha praktikujících Wiccanů (začínajících čarodějnic), ale i minulosti se stalo turistickým rájem, který hraje komerční hru na svých strašidelných vibracích. Udělejte si výlet s Bewitched After Dark Walking Tours, kde můžete vidět zlověstný dům čarodějnic a historické hřbitovy. Chcete-li začít svůj den kouzelným směrem, navštivte Muzeum vražedných dungeonů nebo Frankensteinův hrad v muzeu Salem Wax Museum a zažijte na vlastní kůži celé prostředí, které vám s absolutní lehkostí zajistí pětihvězdičkovou husinu nejen v zátylku.

 

3. Moab, Utah –

Se dvěma národními parky v jedné oblasti, Moab Ups Ante uchvacuje svými přírodními krásami. Jantarově zbarvené skály, hluboké údolí, prolínající se zákrutovité kaňony a působivé oblouky způsobují, že tento útes v Utahu je úchvatně místy až kýčovitě scénický. Horkovzdušné balóny jsou nedílnou součástí mnoha túr a průlet díky Canyonlands Ballooning znásobí vaši husinu na maximum. Nebo zůstaňte spoutáni k zemi s výletními cykly od Dreamride. Snad ještě víc inspirativní v noci, Moábová temná obloha je bezkonkurenční, jakmile ležíte pod hvězdami a uvažujete o nekonečnosti vesmíru.

 

4. Santa Clarita, California (Six Flags) –

Mnoho respondentů zjišťuje své vzrušení na pilířích Six Flags Magic Mountain. S názvy jako CraZanity, Full Throttle a Scream, jízdy v tomto parku Santa Clarita Six Flags slibují vážné břicho svírající zábavu. Pro další vichřici přijeďte raději v říjnu na slavný Fright Fest, kdy se v parku schovávají strašidelné postavy, duchové, zombies a jsou zde různé strašidelné zóny, aby vystřelili úroveň vašeho strachu střechou ke hvězdám.

 

 

5. New Orleans, Louisiana –

New Orleans je město plné tajemství, od jeho jedinečných nadzemních hrobů až po jeho vztah ke spirituálnosti a Voodoo a vlasy zdvihající energie jsou stejně krásné, jako zajímavé. Děsivý a fascinující, hřbitov St. Louis č. 1, který pochází z roku 1789, je nejstarší a nejnavštěvovanější hřbitov. Vyzkoušejte své dovednosti, které skýtají hledání přízraků, v sultánském paláci ve francouzské čtvrti, pokládaného za jeden z deseti nejvíce prokletých a duchy pronásledovaných míst vůbec. Spusťte se do světa kouzel, zabředněte o esoterických okultních pomůcek a nástrojů a dozvíte se o duchovních dějinách města v historickém muzeu Voodoo v New Orleans a domě Voodoo Marie Laveau.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.