FASCINUJÍCÍ MÍSTA NAHÁNĚJÍCÍ HUSÍ KŮŽI (POKRAČOVÁNÍ)

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

FASCINUJÍCÍ MÍSTA NAHÁNĚJÍCÍ HUSÍ KŮŽI (POKRAČOVÁNÍ)

Sdílejte mezi přáteli:

6. Salamanca, New York

Jedna část děsivá a mnoho krásných částí, průzkum doporučená Salamanca, New York dělala seznam pro své nejchladnější přitažlivost, Wildwood Sanitarium. Předpokládané ohnisko nadpřirozené aktivity, tato historická struktura hostí strašidelné zájezdy a strašidelné přenocování. Je to nejvíce strašidelný dům v Americe? Řekni nám to. Pokud dáváte přednost housenkám bez strašidelného druhu, nechte okolní Enchanted Mountains vyvolat váš pocit úcty. Allegany State Park je zvláště ohromující na podzim, kdy se listy mění.

7. Chicago, Illinois

Chicago není místem, které by vyvolalo strach z výšek. Některé z jeho nejvýznamnějších vyhlídkových aktivit vás zvednou vysoko na obloze, kde se může naplno těšit na výhled pouze na akrophobia. Respondenti z dotazování uvádějí Skydeck ve Willisově věži jako obzvlášť hloupí a Centennial Wheel nabízí 360stupňové výhledy z výšky téměř 200 metrů. Vezměte si krásu druhého města ve výletě Vertiport Helicopter Tours a zároveň se dozvíte o jeho slavných památkách. Budete mít motýli v žaludku v žádném okamžiku.

8. Siesta Key, Florida 

Nic vám nedává smysly, které zpívají ve vašich vlasech jako oceánský vzduch, políbí vaše pokožku z luku člunu. Klíč Siesta Key byl pojmenován jako velmi oslabující a jeho krása je spojena s množstvím příležitostí pro vzrušující dobrodružství. Nájemné u dodavatelů solné vody CB vás nastaví na správném kursu pro dobrodružství a výlety s paraglidingem na Siesta Key Watersports vám zajistí spoušť krve.

9. Maui Island, Hawaii 

Ze všech zvířecích dobrodružství, které daly respondentům průzkumu, byly ty nejoblíbenější plavání s mořskými želvy v Maui. Ty také můžeš zažít tuto radost na Turtle Town na dalším havajském dobrodružství. Pokud dáváte přednost vyšším rychlostem, Skyline Eco-Adventures nabízí výlety se zipem s fenomenálním výhledem na Pacifik. Pozorování nebe v Národním parku Haleakala vás zřítí, když slunce stoupá nad sopečnou krajinou a vyrazí na západ slunce na vrchol Měsíce, planety a pozorování mléčné dráhy na Astrologické cestě.

10. St. Augustine, Florida 

Stárlivost St Augustina mluví s různorodou historií tohoto řešení v USA. Jeho kultura a artefakty vyzdvihují vlivy domorodých Američanů, britských a španělských osadníků a řadu pirátů a výstředků od počátku. Jako nejstarší město v sousedících Spojených státech (nepřetržitě obsazené evropské osídlení, aby bylo přesné), to drží relikty datovat k 1500s. Znáte místo, kde tento starý drží nějaké vážné tajemství páteře. Vyjděte minulost na dobrodružství Ghost Train Adventure Ripley, 80 minut interaktivní prohlídku strašidelných ulic města.

Byl jsi někdy na tak krásném nebo děsivém nebo vzrušujícím místě, že ti to dalo krk? Níže uvedený komentář podělte o své dobrodružství na sociální stránku s hashtagem #PřijďteSiNaSvé a ujistěte se, že nás označíte @SeznamPobytu !

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.