Dospělí

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Sdílejte mezi přáteli:

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí pro dospělé a dorost. Velká Británie, Anglie, Irsko, Skotsko. Ubytování hostitelská rodina. FCE, CAE, IELTS a další.

 

Jazykové pobyty pro dospělé a dorost

Jazykový pobyt ve Velké Británii pro dospělé (od 16-ti let) stále patří k nejoblíbenějším místům studia anglického jazyka. Výuka probíhá na prověřených jazykových školách v Anglii, Irsku a Skotsku.

Místa

Společně s našimi partnery můžeme návštěvníkům našich internetových stránek nabídnout jazykové kurzy ve městech:

Bezpochyby největší výhodou zahraničních kurzů anglického jazyka ve Velké Británii je především jeho vlastní původ – Velká Británie je kolébkou anglického jazyka.

Jazykové kurzy a ubytování

V nabídce máme všeobecné jazykové kurzy, někdy nazývané také jako jazykové kurzy všeobecné angličtiny (General English; angl.). Tyto kurzy jsou převážně určené studentům, kteří se chtějí zdokonalit v gramatice a mluvení a rádi by tak zvládali například běžnou komunikaci potřebnou při cestování nebo sledování filmů, seriálů a ostatních médií. Samozřejmostí je možnost výběru intenzity jazykového kurzu, tedy počtu absolvovaných hodin. Jazykový kurz lze absolvovat již od jednoho týdne. Naše doporučení je však prodloužit jazykový pobyt na co nejdelší možnou dobu podle možností studenta. V případě dlouhodobých jazykových kurzů jsme schopni nabídnout Akademické studium anglického jazyka v řádů měsíců až jednoho roku.

Více o standardizovaných intenzitách kurzů se dozvíte 

Běžně intenzivní kurzy, Intenzivní kurzy, Středně intenzivní kurzy, Velmi intenzivní kurzy
Specializované kurzy profesionálů a pro učitele
Přípravné jazykové kurzy na zkoušky

Pro náročnější studenty máme v nabídce intenzivní jazykové kurzy zakončené mezinárodně uznávanými jazykovými zkouškami FCE, CAE nebo IELTS a profesionální certifikace.

Pro studenty z řad profesionálů různých oborů, kteří potřebují anglický jazyk při výkonu svého povolání naleznete v naší nabídce jazykové kurzy pro firmy určené pro manažery a ředitele podniků, pracovníky cestovních agentur, právníky, lékaře, pracovníky bezpečnostních služeb, pracovníky leteckého průmyslu, pracovníky finančních intstitutů a podobně.

Kromě jazykové výuky je zajištění ubytování v hostitelské rodině samozřejmostí, společně s doprovodným programem jazykových škol.

 

Proč studium cizího jazyka s námi
PET, KET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL, CELTA, CPE, GMAT, GRE, TOEIC, STANAG, BEC, ECB a další
Široký výběr intenzit
Firemní vzdělávací programy
Top destinace Velké Británie
Akreditované vzdělávací instituce
Mohlo by vás také zajímat
error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.