Děti a mládež

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

Sdílejte mezi přáteli:

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí pro dospělé a dorost. Velká Británie, Anglie, Irsko, Skotsko. Ubytování hostitelská rodina. FCE, CAE, IELTS a další.

 

Jazykové pobyty pro děti a mládež

Jazykový pobyt ve Velké Británii pro děti a mládež jsou určeny pro studenty ve věku od 8 do 17 let (Dle nabídky a dostupnosti). Jde o skvělé jazykové studijní programy s volnočasovými aktivitami sedm dní v týdnů. Výuka dětí probíhá na prověřených jazykových školách v Anglii.

Místa

V nabídce máme všeobecné jazykové kurzy, někdy nazývané také jako jazykové kurzy všeobecné angličtiny (General English; angl.), Intenzivní kurzy (Intensive English; angl.) s extra lekcemi navíc pro zlepšení jazykových komunikační dovedností, přípravné jazykové kurzy a jazykové kurzy PLUS s aktivitami pro děti.  

Společně s našimi partnery můžeme návštěvníkům našich internetových stránek nabídnout jazykové kurzy pro děti a mládež ve městech:

  • Bournemouth
  • Bradfield
  • Ardingly
  • Chelmsford
  • Cheltenham
  • Farnham
  • Stonehouse
  • Ringwood

Bezpochyby největší výhodou zahraničních kurzů anglického jazyka ve Velké Británii je především jeho vlastní původ – Velká Británie je kolébkou anglického jazyka. 

 

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí pro dospělé a dorost. Velká Británie, Anglie, Irsko, Skotsko. Ubytování hostitelská rodina. FCE, CAE, IELTS a další.

 

Jazykové kurzy a ubytování
Všeobecná angličtina
Někdy také nazývaná jako General English. Standartní kurzy s 15-ti lekcemi týdně zaměřené na poslech, mluvení, čtení a psaní, stejně tak jako rozvíjení dalších klíčových dovedností ve výslovnosti, gramatice, slovníku a idiomů.
Intenzivní kurzy
Někdy také nazývaná jako Intensive English. Kurzy obsahují 23 lekcí týdně a kromě výuky všeobecné angličtiny je intenzivní kurz navíc obohacen o extra zaměření na ústní komunikační dovednosti.
IELTS přípravný kurz
Přípravný jazykový kurz na zkoušku jazykových znalostí a dovedností pro IELTS. Jazykový kurz obsahuje kromě výuky všeobecného anglického jazyka také extra výuku zaměřenou na přípravu IELTS zkoušky. Určený pro dívky na Cheltenham Ladies’ College.
Všeobecná angličtina PLUS
Všeobecné jazykové kurzy PLUS se skládají z kurzu všeobecné angličtiny navíc s vybranou aktivitou se zkušenými lektory (21 lekcí týdně). Mezi aktivitami pro děti můžete vybírat z tenisu, vodních sportů, jízdy na koni, golfu a fotbalu.

Děti a mladiství jsou ubytováni v hostitelských rodinách nebo na školních kolejích (Dle dostupnosti a nabídky) s plnou penzí. V případě jsou-li studenti ubytováni v hostitelských rodinách je zajištěna školou každodenní bezpečná doprava z místa ubytování a zpět.

 

 

Proč studium cizího jazyka s námi
Pro děti od 8 do 17 let
Zajištění dopravy a asistenční služby
Rodinné programy k dispozici
Top destinace Velké Británie
Akreditované vzdělávací instituce
Mohlo by vás také zajímat
error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.