AKCE Jazykový kurz v zahraničí

Informace o jazykových pobytech a kurzech v zahraničí

AKCE Jazykový kurz v zahraničí

Sdílejte mezi přáteli:

Ušetřete tisíce korun za jazykový pobyt v zahraničí díky jedinečné nabídce jazykového kurzu zdarma.

Místo konání jazykového kurzu

Jazykový pobyt zdarma se koná v jihoanglické přímořské lokalitě v Bournemouth, která patří mezi velmi oblíbené lokality mezinárodních studentů angličtiny z celého světa a to nejen díky TOP britské písečné pláži, ale také s ohledem na kulturní vyžití, přilehlé kulturní památky a přírodní rezervace s jednoduchou dopravní dostupností. Více o lokalitě: Bournemouth.

Kurzy anglického jazyka zajišťuje jazyková agentura Balloon Agency ve spolupráci s akreditovanou jazykovou školou English 2000, která se nachází v centru města Bournemouth, jenom pár minut chůze od přilehlé pláže, krásného parku a obchodů.

Jazykový kurz v rozsahu 20 lekcí týdně je možné absolvovat v období od začátku listopadu do konce února příštího roku na jeden až čtyři týdny. Výuka probíhá ve třídách s maximálně šestnácti studenty. Obsah kurzu General English je zaměřen na všeobecné znalosti angličtiny – poslech, mluvení, psaní a gramatiku. Součástí kurzu je i takzvaná “Language clinic”, která umožní studentům prodiskutovat individuálně s lektorem potřeby zlepšení jazykových znalostí.

Doprava a ubytování

Dopravit se do Bournemouth je díky pravidelným linkám letecké společnosti Ryanair hračka. Ubytování je zajištěno v prověřených hostitelských rodinách.

Ceník

1 TÝDEN – 8.980,- Kč

2 TÝDNY – 11.370,- Kč

3 TÝDNY – 14.620,- Kč

4 TÝDNY – 18.130,- Kč

Konečná cena zahrnuje poplatek za ubytování a za registraci do jazykové školy. Jazykový kurz je zdarma.

 

Mohlo by vás také zajímat

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Alert: Obsah chráněn autorským právem.